O nas

poznaj Coerver Coaching Polska – region PODKARPACIE

PODKARPACIE
Coerver CoaCHING

Podkarpacie jest jednym z ośrodków, gdzie młodzi piłkarze mają możliwość treningu wedle znanego na całym świecie systemu szkolenia piłkarskiego – Coerver Coaching.

Zajęcia piłkarskie Performance Academy Coerver Coaching na terenie Podkarpacia prowadzone są od 2011 roku. Rokrocznie w zorganizowanych treningach uczestniczą młodzi piłkarze w wieku 4-16 lat.

Zarówno zajęcia dla dzieci młodszych, jak również dla tych starszych odbywają się w małych grupach dopasowanych pod kątem umiejętności zawodników.
Tylko trening odbywający się we właściwych dla danego zawodnika warunkach, realizujący plan treningowy dopasowanego do zawodnika z uwzględnieniem trzech sfer rozwoju umiejętności piłkarskich: techniki, motoryki oraz sfery mentalnej może zapewnić temu zawodnikowi harmonijny rozwój. Taki właśnie jest główny cel naszej pracy w Performance Academy.

 

NASZE PROGRAMY

Uczestnicy piłkarskiej Performance Academy trenują w dwóch terminach w tygodniu.

🏟️ Boisko ze sztuczną nawierzchnią przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Nowej Wsi, Nowa Wieś 387 (obok pływalni Fala)
wtorek, 17.15-18.30
grupy Performance Academy (roczniki 2002 – 2006)
grupy Performance Academy (roczniki 2007 – 2011)

czwartek, 17.15-18.30
grupy First Kick (roczniki 2012 – 2014),
grupy Performance Academy (roczniki 2006 – 2011)

 

Zapraszamy na zajęcia zarówno te dzieci, które chcą rozpocząć przygodę z piłką, jak i te, które trenują w klubach czy szkółkach piłkarskich w Rzeszowie i okolicach.